dual laminate flg
توانمندی شرکت :

تولید لوله و اتصالات لاینر دار یا ترکیبی یا DUAL LAMINATE

PVC+FRP

شامل لوله ؛ سه راهه ؛ زانو ؛ فلنج ؛ و…………..

لوله و اتصالات پی وی سی + اف آر پی – pvc تقویت شده با فایبرگلاس

سایز 1تا 12 اینچ

=============================

محصولات ترکیبی (Dual Laminate)
ترمو پلاستیک ها در زمینه ساخت تجهیزات فرایند و خطوط انتقال سیالات بعنوان موادی شناخته شده اند که مقاومت بسیار بالائی در مقابل خوردگی دارند اما از مشخصات مکانیکی نسبتا ضعیفی برخوردارند این مسئله طراحی تجهیزات با ابعاد بزرگ یا خطوط انتقال سیالات با دمای بالا و تحت فشار را جهت استفاده از آنها با مشکل مواجه میکند . از تلفیق ویژگیهای منحصر بفرد ترموپلاستیک ها ؛ با استحکام مکانیکی خوب کامپوزیت ساختاری حاصل میگردد که (دولایه ای) یا محصول ترکیبی Dual Laminate  نامیده می شود.  
محصولات ترکیبی  درواقع تجهیزات ؛ برج ها ؛ مخازن و لوله ها و اتصالاتی از جنس ترموپلاستیکها (متناسب با شرایط فرایند شیمیائی) هستند که برای رفع مشکلات معمول این پلاستیک ها همچون خزش، انقباض و انبساط و استحکام پایین در دمای بالا ازمشخصات عالی کامپوزیتها بهره گرفته وعموما با لایه ای از GRP پوشانده شده اند. این نوع تجهیزات بخاطر وزن کم نسبت به فلزات و نیز مقاومت در برابر محدوده وسیعی از ترکیبات شیمیائی شدیدا خورنده با موفقیت در صنایع بکار گرفته شده اند. وبدلیل قیمت کمتر نسبت به دیگر مواد ؛ در موارد خاص با آلیاژهای پیشرفته مانند تيتانيوم و هستلوی، رقابت تنگاتنگی دارند.

pvcساخت محصولات ترکیبی شبیه به تولید GRP عمدتا از دو روش معمول ساخت شامل :HAND LAYUP و FILAMENT WINDING اما با اندکی تغییر صورت میگیرد. از PE، PP، PVC ، CPVC و سایر ترموپلاستیکها به عنوان لاینر استفاده می‌شود. تولید قطعه بروش فیلامنت وایندینگ از کیفیت بالاتری نسبت به تولید دستی برخوردار است.
شرکت پارسا کامپوزیت ایرانیان با در اختیار داشتن ماشینهای پیچش الیاف پیشرفته توان تولید لوله و اتصالات PVC+FRP و CPVC+FRP با کیفیت بالا را دارد.

pvc+frp